Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis amma agzimdaa üzüntü var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf kolay siskinlik ne yapmaliyim

Mütehassıs doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde akarsu bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Melike Selam hekim mir. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay gibi surecte ya hekim as haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim yalnız ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince hararetli rengi ve dokunduğumda güya disim icten kirik kabil bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuşdolaşma acaba ?

Mütehassıs doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai işlemi strüktürlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi tedavi edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Terapi edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi baştan aşağı karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime tedavi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok memnun olurum. tesekkürler

İrem pekâlâ hocam apse niçin oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

fizik Hocam merhaba. Benim sol ust dip disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve köle o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim lakin hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek yerine ağrı olmamasına rağmen bir hekime başvurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde fazla hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve faziletli oldugunu da ayrım edip 2gun sonra hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin normal oldugunu söyledi ve disimin faik kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti lakin disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dem gidip dişimi cekebiliim

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne muamele uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Uzman doktor Bir diş hekimine git niye kaynaklandığı dair size malumat on front page vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Kompetan hekim Faydalı doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *